english

טיפים לרכישת דשא סינטטי

חייגו להזמנות 054-2400381
דף הבית » המגזין הירוק » טיפים לרכישת דשא סינטטי

שאלות שכל אחד צריך לשאול את עצמו לפני הרכישה:

רכישת דשא סינטטי משדרגת את חיינו בצורה נפלאה. דשא סינטטי איכותי המיוצר בטכנולוגיה מתקדמת, נראה ממש כמו דשא רגיל, והטכנולוגיה שבה מיוצר הדשא, מאפשרת תחושה נעימה ואותנטית, המאפשרת מגע של דשא אמיתי ונראות מדהימה על כל משטח ומשטח. ובכל זאת, לפני רכישה של דשא סינטטי, בעיקר ברכישת דשא סינטטי לשטחים מסוגים שונים - חשוב לקבל כמה טיפים טובים ומידע על שימושים נפוצים בדשא הסינטטי. אז כיצד נבחר נכון ובחכמה את הדשא שלנו? כל התשובות והטיפים בהמשך. 

מגרש טניס מדשא סינטטי

  • הדשא הסינטטי מיועד לדריכה מרובה או מעטה?
  • האם הדשא מהווה אלמנט עיצובי בלבד?
  • לאן המיועד הדשא: ריצוף, קיר או אדמה?
  • מה חשוב יותר, הרכות או הצורה של הדשא?

מספר טיפים נוספים

שאלו את עצמכם, מהו היעוד של הדשא הסינטטי?

לפני רכישת הדשא בדקו האם הדשא שתרכשו יהיה מיועד לפעילות רבה? האם הוא יירכש רק לצורך דקורציה, או גם לשימוש רב? האם תרצו לרצף עמו גינה, שטח מסוים או אפילו קיר? בצורה זאת תוכלו לבצע רכישה ממוקדת יותר.

בדקו מה חשוב לכם יותר, מראה הדשא או התחושה שלו?

בדרך זאת תוכלו לבצע רכישה חסכנית יותר. אם התחושה של הדשא חשובה לכם, שימו את הדגש על דשא שמרגיש לכם נעים.

בחרו דשא לפי צפיפות הסיבים

זכרו שככל שסיבי הדשא יהיו צפופים יותר, כך הדשא יהיה עמיד יותר מפני שחיקה ויישאר יפה יותר.

משקל הדשא

דשא סינטטי במשקל גבוה הינו דשא איכותי יותר. בדקו מהו משקל הדשא שאתם מתכוונים לבחור לעומת דשאים אחרים.

לאחר שהגדרתם את הצרכים שלכם, פנו לכמה חברות לבקש הצעת מחיר.

נתונים שיש לוודא עם חברת הדשא:

  • כמה שנות אחריות יש על הדשא?
  • מה כוללת האחריות? למשל: אובדן צבע וגמישות העלים.
  • האם הדשא מכיל נוגד קרינה (אנטי UV)? נקודה שאסור להתפשר עליה, מאחר ואף דשא לא ישרוד בשמש הישראלית ללא נוגד קרינה.

השוואת מחירים:

  • כל יבואן של דשא סינטטי מייבא מספר דגמים שונים אשר כל אחד מהם בעל אורך עלים שונה, צפיפות עלים שונה ואיכות שונה. מחירי הדשא תלויים בעיקר בנתונים הללו. למשל: ככל שהצפיפות תהיה גבוהה יותר כך גם המחיר יעלה.
  • כל יבואן קובע בעצמו את שמות הדגמים ולכן לא ניתן לעשות השוואת מחירים לפי שמות הדגמים.
  • ניתן לעשות השוואת מחירים לפי הפרמטרים הבאים: אורך, עובי וצפיפות העלים.

איך להבדיל בין הדגמים השונים של הדשאים הסינטטיים ולבחור את המתאים ביותר?

כדי לבחור נכון דשא סינטטי נכון ומתאים, חשוב להבדיל בין סוגי הדשאים השונים. בבחירת הדשא כדאי לדעת איזה דשא יתאים מכל לצרכים שלכם, ולוודא כי הבחירה תעשה לפי צפיפות הסיבים, אורך הסיבים, איכות הסיבים ומגוון פרמטרים שיעזרו לכם לדעת להבדיל בין הדגמים השונים ולבחור את הדשא המתאים לכם מהדגמים השונים.

בחירה נכונה של דשאים להתקנות חד פעמיות

אם אתם מעוניינים בדשא סינטטי לתערוכות, למסיבות מסביב לבריכה, ולשימושים חד פעמים בלבד - תוכלו לבחור דשא סינטטי שגובהו הינו 10 סנטימטרים. דשא זה מתאים אך ורק לשימושים חד פעמים ומחירו אטרקטיבי במיוחד. לשימושים ארוכי טווח, חשוב לבחור בדשא סינטטי שגובהו עולה על 10 סנטימטרים ומגיע לפחות ל 25 סנטימטרים. כדי שהדשא יחזיק מעמד ולא יתפורר בכל נעיצת מסמר - חשוב לבחור דשא בגובה של בין 25 סנטימטרים ל 47 סנטימטרים. כדי להימנע מכימיקלים רעילים בתוך הדשא הסינטטי, חשוב לבחור דשא סינטטי עם צפיפות סיבים גבוהה. יש לדעת כי דשא סינטטי איכותי מחזיק מעמד עד 15 שנים. טיפ לבחירת דשא סינטטי בבחירת הדשא - קחו לכם דוגמית ונסו לתלוש ממנה חתיכות דשא. אם הצלחתם – אתם לא נוגעים בדשא איכותי!

פעולות נוספת שכדאי לבצע לפני רכישה:

על מנת להיות בטוחים כי אתם עומדים לרכוש דשא סינטטי איכותי מחב' טובה ומהימנה, יש לבקש מהחברות המלצות, או מקומות בהם נוכל לראות עבודות קודמות שבוצעו על ידם. בכל יום מתווספות חברות חדשות אשר מוכרות דשא סינטטי שלא ניתן לבדוק את איכות ועמידות הדשא שלהם לאורך שנים, לכן כדאי לרכוש את הדשא בחברה וותיקה היכולה להציג עבודות מלפני מס' שנים.
לאחר שקיבלתם הצעת מחיר ממספר חברות, כדאי לבקש דוגמא קטנה מכל חברה וחברה כדי שנוכל להשוות לדשאים של המתחרות וגם על מנת להבטיח כי הדשא שיסופק / יותקן לנו הוא באמת הדגם שבחרנו.
אם אתם רוכשים דשא סינטטי כולל עבודה, הדרך הנכונה היא, שהחברה תשלח אליכם נציג מכירות שיבצע מדידות מדויקות באתר, יעזור לכם להחליט על דגם הדשא הסינטטי ואף ישאיר לכם דוגמא מהדגם הנבחר. אם אתם עומדים להתקין את הדשא לבד, חשוב מאוד לבצע מדידה מדויקת לפני ההזמנה, כדי שלא יהיו חוסרים בעת ביצוע העבודה.
להזמנות ויצירת קשר

מלאו פרטים ואנחנו נחזור אליכם בקרוב

english
להזמנות חייגו 054-2400381 מלאו פרטים ואנחנו נחזור אליכם בקרוב
לייעוץ והזמנות - לחצו כאן